Spotkanie Autorskie

Fot. Joanna Pawlik, kadr z filmu Nie waż się pisać , MSN w Warszawie, 2016r., udostępniony, dzięki uprzejmości MSN w Warszawie.

Moja twórczość to poezja liryczna, refleksyjna, a niekiedy nawet z dozą humoru. Taka, która trafia do różnych odbiorców, zarówno młodszych, jak i starszych. Poezja, w której każdy może znaleźć coś dla siebie. 

Jestem otwarty na propozycje koncertów i spotkań autorskich, mnie na spotkanie autorskie, podczas których zaprezentuję wybrane utwory ze swoich tomików: Nie wiem dlaczego, Jestem takim samym człowiekiem czy Przecież świat nie jest taki. Aby nawiązać dobry kontakt z publicznością, potrzebuję pomocy drugiej osoby, która będzie tłumaczyć moje wypowiedzi.


Biografia:
Wiktor Okrój – urodzony 18 września 1990 roku w Krakowie. Autor wierszy, tekstów piosenek, kompozytor. Poezję zaczął pisać pod wpływem piosenki Tomasza Szweda pt. Poradnik początkującego kierowcy, którą usłyszał w audycji Mariana Leśniewskiego w Radiu Truck w programie pierwszym Polskiego Radia w październiku 2006 roku. Uczestnik spotkań Koła Młodych przy Stowarzyszeniu Pisarzy  Polskich w Krakowie.

plakat dla organizatorów.Pdf